Карантин вносить корективи

У зв’язку з тим, що в Україні триває карантин, запроваджений з метою запобігання поширенню гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19, зарахування учнів до закладів освіти також проходить із додержанням протиепідемічних заходів, санітарного законодавства та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Найперше – змінені терміни прийому заяв на зарахування до 1-х класів: заяви приймаються до 15 червня (попередні роки – до 30 травня). Також розроблена система прийому заяв в режимі онлайн та з дотриманням гнучкого графіка.

З  метою недопущення скупчення дітей при отриманні свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (за 9 клас), вручення документів буде проходити також згідно графіка. При отриманні документів, випускники, які вирішили продовжити навчання в школі, матимуть змогу відразу подати заяву на зарахування до 10 класу, обравши профіль (математичний чи біологічний). Попередньо продовжити навчання в 10-у класі виявили бажання 45 учнів. Станом на 05 червня до 1-х класів вже подано 54 заяви.

Отож, питання щодо забезпечення дітям і учнівській молоді рівного доступу до повної загальної середньої освіти в Березанському НВК під контролем.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Березанського НВК     С.В.Нипорка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.